пятница, 26 декабря 2014 г.



Конспект уроку у 1-А класі
1.     Тема уроку: Узагальнення матеріалу по темі: “My family and friends. My toys. ”
2.     Мета уроку:
Практична:  1. Розвинути в учнів слухові навички;
2.Активізувати вживання вивчених слів;
3. Повторення числівників;
4.Повторення вивчених літер.
Освітня: 1. Вчити учнів осмислювати одержану на уроці інформацію;
Виховна:  1.Розвивати мовленнєву реакцію ( в процесі обміну репліками) ;
2.Розширювати світогляд учнів.

3. Методичне обладнання уроку:
1. Підручник «English» - для виконання завдань та розвитку мовленнєвих навичок.
2.Малюнки– для того, щоб сформувати уявлення про ті лексичні одиниці, які вивчаються.
3.Картки.
4.Відео.
4. Схематичний план уроку
1. Початок уроку.
3 хв.
2. Мовленнєва розминка.
5 хв.
3. Виконання вправ на розвиток усного мовлення. Повторення вивченого матеріалу
15 хв.
4. Фізкультхвилинка
3хв.
5. Тренування діалогічного мовлення шляхом складання діалогу знайомства.
5хв.
6. Робота з буквами англійського алфавіту.
10
7 . Підведення підсумків роботи.
3хв.
 

 Хід уроку

1. Початок уроку
1) Організація класу
2) Повідомлення плану уроку
-Good morning, children.
- Good morning, good morning,
Good morning to you,

Good morning, dear teacher,
We are glad to see you.



Давайте тепер привітаємося з нашим гостем.
Сh.: Good morning, Winnie!

  


2.      Мовленнєва розминка.
Гість задає дітлахам запитання
Мета: удосконалення мовленнєвих навичок та творчих здібностей учнів.
Прийом: метод відповіді за ланцюжком.
а) Установка
б) Відповіді учнями
в) Підсумок
 - What is your name?
- How old are you?
- Where do you live?
- Who are you?
- Have you a mother (father, sister, etc.)?
- How are you?
- How is your mother (brother, uncle, etc.)? Etc.




3. Виконання вправ на розвиток усного мовлення. Повторення вивченого матеріалу
Мета: Закріплення вивчених слів
Прийом: робота за ланцюжком.
а) Установка
б) Читання учнями
в) Підсумок
1.По черзі учні називають тварин, яких пам’ятають.
I have got a cat
I have got a dog
This is a frog.
This is a bear.
Вчитель роздає учням картки. Вчитель називає слово,а учні піднімають необхідну картку.
Пограємо у перекладача.
T: a mother- P: мама
T: a father- P: папа
Т: сестра - Р: a sister
Т: брат- Р: a brother
T: a grandmother- P: бабушка
T: a grandfather- P: дедушка
Діти дивляться відео «My family».
(Вчитель ставить дітям запитання,вони дають відповіді)
T: Do you have a mother?
P1: Yes, I do.
T: Do you have a father?
P2: Yes, I do.
T: Do you have a sister?
P3: No, I don’t.
T: Do you have a brother?
P4: No, I don’t. и.т.д
Работа в парах.
P1: Do you have a granny?
P2: Yes, I do.
P2: Do you have a grandpa?
P1: No, I don’t.
Повторення кольорів.


4. Фізкультхвилинка
Мета: розвиток артикуляційного апарату та фонетики учнів.
Прийом: повторення за вчителем.
а) Установка.
б)виконання

Hands up, hands down,
Hands on hip. Sit down.
Hands up, to the sides.
Bend left. Bend right.
One, two, three hop.
One, two, three stop.
Sit down.


5. Тренування діалогічного мовлення шляхом складання діалогу знайомства.
а) Установка.
б)виконання

До дошки виходять 2 учні, які розігрують сценки знайомства
W.: Hello!
C.: Hello!
W.: Who are you?
C. I am a сat. And who are you?
W.: I am a bear. What is your name?
C.: My name is Kitty. And what is your name?
W. My name is Winnie. How old are you?
C: I am 6. How old are you?

C: I am 6.
http://festival.1september.ru/articles/417399/Image541.jpg

6. Робота з буквами англійського алфавіту.
а) Установка
б) Відповіді учнями
в) Підсумок
 Назвіть будь-ласка голосні літери
Назвіть будь-ласка приголосні літери.
Розподіліть літери на 2 колонки.
Скільки літер англійської мови ви вже знаєте?
Назвіть їх!Cкладіть слова!та прочитайте їх.
Давайте пригадаємо рахунок.
Учень виходить до дошки і рахує усіх хлопчиків,потім усіх дівчат.
Зараз ми подивимося відео,пригадаємо усі цифри,які ми вивчили.
Учні розповідають вірші.
1,2,3,1,2,3
I like school and school likes me.



7 . Підведення підсумків роботи.
а) Підведення підсумків (про що ми
дізнались, чому навчились).
б) Оцінка активності кожного учня.
в) Виставлення оцінок.
Отже,давайте підведемо підсумки. Чи сподобалася вам наша сьогоднішня подорож?Що ми повторили сьогодні?Що дізналися?Молодці!Ви сьогодні гарно попрацювали. Ваші оцінки.




среда, 12 июня 2013 г.

Все главнейшие иностранные языки можно выучить за шесть лет, но для изучения своего недостаточно целой жизни.
Вольтер
Для того, чтобы мотивировать человека изучать иностранные языки прежде всего следует определить,что на данный момент является актуальным. Для некоторых-это возможности карьерного роста,  для кого-то -это тренировка интеллекта, для третьих же-это возможность путешествовать и увидеть весь мир.
 Для того, чтобы определить нужен ли Вам иностранный язык необходимо просто представить, какие возможности откроются,если Вы решитесь (возможно работа вашей мечты в международной компании ждет вас), если же нет, значит Вас устраивает  вполне заурядная жизнь без особых перспектив.
Что ж, выбор за Вами!